Ekonomika

Pobřeží slonoviny. Vývoz, 1970-2016

Pobřeží slonoviny. Vývoz, 1970-2016
rokmld. $na obyvatele, $mld. $růst, %podíl, %
běžné cenystálé ceny 1970SvětAfrikaZápadní Afrika
19700.56106.00.56 0.142.413.4
19710.57104.00.595.80.132.413.5
19720.69120.60.6612.00.142.413.5
19730.99165.10.65-2.10.142.614.6
19741.4227.70.7414.80.152.411.0
19751.5222.50.71-4.00.152.510.6
19762.0287.80.7810.10.183.012.9
19772.7375.80.72-7.80.213.614.6
19783.0390.50.776.70.203.716.3
19793.3410.00.792.60.173.113.1
19803.7441.51.360.80.162.510.5
19813.0351.01.33.40.132.510.9
19822.8312.61.43.10.132.612.5
19832.5267.91.3-4.90.122.413.6
19843.1315.41.410.60.143.014.6
19853.3319.51.4-3.00.153.214.4
19863.6340.51.4-0.280.154.224.4
19873.4305.91.4-1.90.123.618.9
19883.1273.81.3-1.90.0933.117.9
19893.1264.01.516.00.0872.713.1
19903.4278.61.710.70.0792.513.4
19913.1247.61.6-7.80.0702.413.0
19923.6270.31.6-0.210.0702.615.8
19933.0219.41.4-10.60.0602.314.5
19943.3233.51.612.10.0602.519.9
19954.1282.71.76.70.0642.818.3
19965.0334.42.230.90.0743.321.7
19975.0325.72.49.00.0723.118.8
19985.2328.82.42.30.0763.621.5
19995.0306.42.79.50.0703.219.2
20004.3254.82.5-8.00.0532.211.5
20014.6267.42.4-3.80.0592.513.5
20025.9337.52.610.70.0723.115.9
20036.4362.82.3-11.80.0682.814.4
20047.7426.92.715.10.0682.716.3
20058.5465.12.98.40.0662.314.5
20069.3498.53.05.80.0632.09.8
20079.6503.52.7-10.60.0561.811.1
200811.4585.22.5-7.80.0581.79.5
200912.3619.43.018.10.0782.513.9
201012.6617.72.8-4.30.0662.09.5
201113.7653.92.8-1.50.0611.97.6
201213.1612.23.06.00.0571.76.6
201313.0591.32.7-7.90.0551.88.8
201413.9615.42.94.70.0582.08.7
201512.5539.63.18.60.0592.512.1
201611.8497.12.9-5.90.0572.613.0

Picture. Pobřeží slonoviny. Vývoz, mld. $, 1970-2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Vývoz, na obyvatele, $, 1970-2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Vývoz, růst, %, 1970-2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Vývoz, struktura (země), %, 2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Vývoz, struktura (Lall), %, 2016

Pobřeží slonoviny a sousedů

Pobřeží slonoviny a sousedů. Vývoz, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Ghana0.560.301.12.49.517.5
Pobřeží slonoviny0.563.73.44.312.611.8
Burkina Faso0.0280.180.340.251.73.3
Mali0.0580.320.340.662.42.9
Guinea0.120.340.650.482.12.5
Libérie0.190.630.200.200.220.80

Pobřeží slonoviny a sousedů. Vývoz, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Ghana65.628.172.0129.2387.0621.7
Pobřeží slonoviny106.0441.5278.6254.8617.7497.1
Guinea28.874.4108.354.2192.7199.4
Burkina Faso4.926.739.021.6110.6178.9
Libérie131.3331.397.370.354.4174.3
Mali9.745.540.460.5161.7158.4

Pobřeží slonoviny a lídry

Pobřeží slonoviny a lídry. Vývoz, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Spojené státy americké59.7280.8551.91 096.81 852.32 214.6
Čínská lidová republika2.721.355.3279.51 602.52 197.9
Německo32.6176.8404.1601.21 443.71 603.9
Japonsko22.4147.6323.1519.3857.1797.5
Spojené království27.9147.2247.1409.4688.8739.2
Pobřeží slonoviny0.563.73.44.312.611.8

Pobřeží slonoviny a lídry. Vývoz, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Německo415.22 257.75 108.27 377.217 847.019 580.4
Spojené království501.62 617.04 322.06 944.610 879.611 236.0
Spojené státy americké284.81 222.12 185.53 889.76 001.66 873.7
Japonsko213.61 253.02 594.94 071.66 667.46 243.0
Čínská lidová republika3.321.447.2217.81 178.41 566.0
Pobřeží slonoviny106.0441.5278.6254.8617.7497.1

© Ivan Kushnir