Ekonomika

Mali. Tvorba hrubého fixního kapitálu, 1970-2016

Mali. Tvorba hrubého fixního kapitálu, 1970-2016
rokmld. $na obyvatele, $mld. $růst, %podíl, %
běžné cenystálé ceny 1970SvětAfrikaZápadní Afrika
19700.0406.80.040 0.00460.180.52
19710.0518.50.0449.20.00540.190.57
19720.07412.00.06035.70.00670.240.68
19730.08914.20.0611.50.00640.240.74
19740.07712.20.055-8.50.00510.170.53
19750.1319.30.06721.10.00740.200.55
19760.1319.80.067-0.130.00710.160.37
19770.1826.90.08526.80.00860.190.43
19780.2435.80.09815.10.00970.240.54
19790.2738.40.093-4.80.00930.240.56
19800.2940.60.083-11.40.00910.210.49
19810.2939.90.09313.10.00900.200.47
19820.2533.50.0974.10.00800.190.49
19830.2229.80.095-2.30.00720.200.62
19840.2228.70.0960.780.00690.230.93
19850.2532.30.1114.00.00780.281.2
19860.3949.20.1323.10.0100.442.4
19870.4454.20.12-8.00.0100.503.4
19880.4554.60.133.40.00910.493.3
19890.4554.50.135.30.00890.493.5
19900.5767.50.146.70.0100.543.4
19910.6069.60.154.70.0100.623.7
19920.6876.90.152.90.0110.714.2
19930.6469.90.166.50.0100.643.7
19940.5255.70.170.870.00800.544.0
19950.8083.40.3080.70.0110.806.4
19960.8586.30.3722.60.0110.806.2
19970.7674.80.397.00.0100.705.2
19980.5956.50.35-11.70.00810.513.7
19990.5652.70.351.80.00740.513.9
20000.5247.50.375.70.00670.473.6
20010.6052.80.4417.40.00780.493.9
20020.6757.40.465.10.00860.533.8
20030.8974.40.5213.20.0100.593.5
20041.188.60.5912.10.0110.624.0
20051.398.80.6510.40.0110.614.4
20061.4105.50.7414.70.0110.563.2
20071.7122.20.785.60.0120.533.1
20082.3159.71.0027.10.0150.563.6
20092.1141.01.02.90.0150.513.0
20102.2147.11.17.60.0140.492.6
20112.4155.81.317.40.0140.512.6
20121.8115.10.89-31.40.0100.371.9
20132.2135.91.125.80.0120.432.1
20142.4143.01.26.70.0120.442.0
20152.2125.01.310.80.0120.432.0
20162.4133.81.47.20.0130.512.9

Picture. Mali. Tvorba hrubého fixního kapitálu, mld. $, 1970-2016
Picture. Mali. Tvorba hrubého fixního kapitálu, na obyvatele, $, 1970-2016
Picture. Mali. Tvorba hrubého fixního kapitálu, růst, %, 1970-2016

Mali a sousedů

Mali a sousedů. Tvorba hrubého fixního kapitálu, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Alžírsko1.614.315.811.358.568.2
Pobřeží slonoviny0.302.50.921.33.17.4
Senegal0.120.531.001.02.93.8
Burkina Faso0.0320.370.560.562.23.6
Mali0.0400.290.570.522.22.4
Niger0.0290.680.340.262.22.4
Mauritánie0.0690.280.220.211.62.2
Guinea0.0640.170.560.641.32.1

Mali a sousedů. Tvorba hrubého fixního kapitálu, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Alžírsko108.6739.6611.2363.31 619.31 680.4
Mauritánie60.2182.0108.477.3439.3510.5
Pobřeží slonoviny57.8298.874.878.7150.3312.4
Senegal28.694.8132.0105.9222.3247.3
Burkina Faso5.754.363.248.1140.9195.0
Guinea15.337.493.472.4121.5172.6
Mali6.840.667.547.5147.1133.8
Niger6.4113.942.223.0135.4115.7

Mali a lídry

Mali a lídry. Tvorba hrubého fixního kapitálu, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Čínská lidová republika23.089.896.9405.02 744.84 760.3
Spojené státy americké227.8672.41 269.32 369.52 691.13 631.9
Japonsko78.5362.71 049.01 338.41 215.81 142.6
Německo63.0246.1431.6448.9667.1700.1
Indie10.140.084.7114.8588.1637.5
Mali0.0400.290.570.522.22.4

Mali a lídry. Tvorba hrubého fixního kapitálu, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Spojené státy americké1 086.82 926.45 026.48 402.98 719.311 272.8
Japonsko747.93 078.38 425.110 494.79 457.88 943.9
Německo802.53 143.35 455.15 509.18 246.98 547.0
Čínská lidová republika27.990.382.7315.72 018.43 391.7
Indie18.257.397.3109.0477.8481.3
Mali6.840.667.547.5147.1133.8

© Ivan Kushnir