Ekonomika

Mali. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, 1970-2016

Mali. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, 1970-2016
rokmld. $na obyvatele, $mld. $růst, %podíl, %
běžné cenystálé ceny 1970SvětAfrikaZápadní Afrika
19700.2338.20.23 0.0120.371.3
19710.2744.80.233.10.0130.391.4
19720.3759.80.3027.20.0150.471.7
19730.4672.70.314.80.0150.491.9
19740.5485.00.3924.40.0160.471.6
19750.70108.40.38-2.40.0190.521.6
19760.74111.50.380.150.0180.511.5
19770.79117.30.37-2.10.0170.481.4
19781.0146.90.408.30.0180.511.5
19791.3187.30.4513.10.0210.591.7
19801.5210.40.43-5.90.0210.551.5
19811.2163.90.38-10.30.0160.431.2
19821.1151.30.4414.30.0150.411.2
19831.0137.20.44-0.220.0140.361.0
19840.99128.30.43-2.00.0130.350.94
19850.99126.40.43-0.450.0130.360.96
19861.3165.70.456.10.0140.501.9
19871.5190.60.44-3.90.0150.562.7
19881.7213.10.43-0.380.0150.582.6
19891.7201.60.454.70.0140.552.8
19902.0238.90.462.20.0150.613.1
19912.5290.00.6029.40.0180.733.6
19922.5279.50.600.380.0160.673.4
19932.6291.30.646.30.0170.743.7
19941.9198.50.686.70.0110.543.2
19952.4252.60.9742.30.0130.633.4
19962.6263.11.221.30.0140.663.3
19972.2222.41.22.30.0120.542.9
19982.3221.91.35.10.0120.542.6
19992.6248.51.49.60.0140.623.1
20002.3206.81.4-1.70.0110.563.1
20012.5221.31.58.20.0120.622.8
20022.7235.61.53.40.0130.642.4
20033.3277.21.815.10.0140.662.5
20043.9311.11.7-2.00.0150.652.4
20054.6358.31.97.70.0160.662.3
20064.8363.62.216.20.0160.642.3
20075.7420.32.35.20.0170.622.0
20087.2506.82.511.80.0200.702.3
20097.2491.42.914.00.0200.692.4
20107.8514.03.210.60.0200.662.3
20119.1584.03.44.70.0220.702.4
20128.8549.73.710.40.0210.632.3
20139.6585.33.96.40.0220.631.9
201410.8634.04.411.10.0240.662.0
20159.6550.94.89.90.0220.621.9
201610.2566.55.05.10.0230.692.2

Picture. Mali. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, mld. $, 1970-2016
Picture. Mali. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, na obyvatele, $, 1970-2016
Picture. Mali. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, růst, %, 1970-2016

Mali a sousedů

Mali a sousedů. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Alžírsko3.118.335.022.855.368.0
Pobřeží slonoviny0.896.68.27.216.722.3
Senegal0.762.84.83.610.211.1
Mali0.231.52.02.37.810.2
Guinea0.701.83.33.75.58.4
Burkina Faso0.391.52.32.05.66.5
Niger0.351.81.91.34.25.1
Mauritánie0.191.11.40.962.22.6

Mali a sousedů. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Alžírsko211.2946.31 352.0730.91 531.71 675.5
Pobřeží slonoviny169.6792.2669.7429.9818.4939.8
Senegal177.9492.2638.7360.6788.3722.7
Guinea166.9397.5540.4420.2507.8674.4
Mauritánie164.2707.0688.2355.4617.3610.0
Mali38.2210.4238.9206.8514.0566.5
Burkina Faso68.6221.6261.7169.6361.3346.1
Niger77.3305.0238.8112.3255.1246.8

Mali a lídry

Mali a lídry. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Spojené státy americké647.71 754.63 825.76 792.410 202.212 820.7
Čínská lidová republika49.0156.0197.3567.62 157.34 412.4
Japonsko99.6582.91 620.02 659.43 291.82 759.6
Německo120.2560.71 000.51 114.31 915.51 852.1
Spojené království87.7369.2728.71 102.41 600.61 742.2
Mali0.231.52.02.37.810.2

Mali a lídry. Výdaje na konečnou spotřebu domácností, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Spojené státy americké3 090.17 636.315 149.624 087.933 055.439 793.8
Spojené království1 576.26 562.212 744.218 700.825 283.626 481.9
Německo1 530.67 160.812 645.813 673.823 678.522 610.4
Japonsko949.34 947.113 010.820 852.125 607.121 601.8
Čínská lidová republika59.6156.8168.2442.41 586.43 143.8
Mali38.2210.4238.9206.8514.0566.5

© Ivan Kushnir