Ekonomika

Pobřeží slonoviny. Průmysl, 1970-2016

Pobřeží slonoviny. Průmysl, 1970-2016
rokmld. $na obyvatele, $mld. $růst, %podíl, %
běžné cenystálé ceny 1970SvětAfrikaZápadní Afrika
19700.2241.80.22 0.0220.915.6
19710.2544.60.2620.00.0220.985.9
19720.3154.10.285.70.0251.16.1
19730.3964.10.27-3.30.0251.06.1
19740.4978.10.27-1.40.0270.864.6
19750.5887.70.3014.70.0300.984.4
19760.6288.80.30-0.680.0290.933.9
19770.75104.10.3929.50.0321.04.3
19780.93122.90.5541.50.0331.14.6
19791.2145.00.43-21.70.0361.14.4
19801.3160.50.477.30.0370.883.8
19811.1126.30.507.50.0300.803.4
19821.2136.70.41-18.70.0350.974.2
19830.97102.40.434.70.0270.753.5
19841.1107.50.431.20.0290.884.0
19851.1104.50.6038.30.0290.903.8
19861.7163.10.635.90.0421.710.1
19872.0180.20.58-7.60.0431.813.5
19882.1180.80.52-11.10.0401.812.9
19892.2185.90.41-20.20.0411.812.3
19902.6213.70.40-2.70.0451.812.9
19912.4185.70.35-12.40.0391.711.9
19922.5190.30.373.60.0401.712.1
19932.3169.30.36-0.880.0371.712.5
19941.6113.50.371.40.0241.211.5
19952.1142.00.4215.50.0281.411.4
19962.3156.50.5426.80.0321.511.9
19972.8184.30.6316.40.0391.814.5
19982.9180.10.688.50.0412.016.0
19993.0181.30.64-6.10.0412.015.1
20002.5150.00.58-8.40.0331.49.6
20012.1123.30.50-14.30.0291.39.9
20022.3130.20.547.40.0311.410.3
20032.9164.50.6622.80.0351.49.9
20043.3182.90.64-2.60.0351.38.2
20053.5191.90.674.10.0341.17.0
20063.8202.20.693.00.0330.996.1
20074.3225.10.68-0.940.0330.986.3
20085.5282.00.726.10.0381.06.4
20095.7284.70.730.450.0441.49.0
20105.2252.60.68-5.90.0340.975.1
20115.7271.90.63-8.30.0330.944.4
20125.6263.60.665.90.0330.834.1
20137.1325.10.8021.00.0411.14.9
20148.2362.10.821.70.0461.35.5
20157.6328.70.9516.40.0471.57.2
20168.7366.00.961.10.0541.910.2

Picture. Pobřeží slonoviny. Průmysl, mld. $, 1970-2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Průmysl, na obyvatele, $, 1970-2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Průmysl, růst, %, 1970-2016

Pobřeží slonoviny a sousedů

Pobřeží slonoviny a sousedů. Průmysl, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Pobřeží slonoviny0.221.32.62.55.28.7
Ghana0.460.481.31.23.24.2
Burkina Faso0.0600.240.490.371.32.4
Mali0.0260.150.310.441.71.8
Guinea0.190.501.10.881.81.8
Libérie0.110.250.0740.00290.0860.22

Pobřeží slonoviny a sousedů. Průmysl, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Pobřeží slonoviny41.8160.5213.7150.0252.6366.0
Ghana53.944.385.561.9130.9149.0
Guinea45.8111.5175.8100.1163.0144.2
Burkina Faso10.634.455.831.980.7129.0
Mali4.420.537.240.4113.7102.1
Libérie74.6134.535.51.021.846.8

Pobřeží slonoviny a lídry

Pobřeží slonoviny a lídry. Průmysl, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Čínská lidová republika34.0134.5144.4486.32 439.03 730.3
Spojené státy americké290.1750.11 293.91 872.22 474.82 775.8
Japonsko80.8352.4941.81 265.01 348.11 099.7
Německo77.5291.8509.0453.7795.2805.9
Indie10.438.175.4102.0356.2431.8
Pobřeží slonoviny0.221.32.62.55.28.7

Pobřeží slonoviny a lídry. Průmysl, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Německo985.93 727.06 433.35 568.29 830.49 838.8
Spojené státy americké1 383.83 264.55 123.66 639.48 018.48 615.7
Japonsko770.42 990.87 563.99 918.910 487.28 608.5
Čínská lidová republika41.3135.2123.1379.11 793.62 657.8
Pobřeží slonoviny41.8160.5213.7150.0252.6366.0
Indie18.954.786.696.9289.4326.0

© Ivan Kushnir