Majandus

Kamerun. Tööstus, 1970-2016

Kamerun. Tööstus, 1970-2016
aastasmiljardit $elaniku kohta, $miljardit $kasvumäär, %osale, %
jooksev-hinnadpüsivhind 1970MaailmAafrikaKesk-Aafrika
19700.1828.00.18 0.0180.765.5
19710.1928.80.192.80.0180.776.0
19720.2333.60.192.90.0180.806.8
19730.3143.40.205.00.0200.806.2
19740.3447.20.213.10.0190.605.3
19750.4560.20.223.90.0230.768.1
19760.4761.00.21-4.70.0220.718.5
19770.5771.70.2311.40.0240.769.8
19780.85104.90.2923.80.0301.010.7
19791.3159.30.319.50.0411.214.2
19801.9221.40.310.160.0521.315.3
19812.0222.00.3821.00.0541.417.1
19822.1226.40.4416.70.0581.618.8
19832.2230.00.4910.20.0611.720.5
19842.1214.20.538.80.0571.720.8
19852.0195.00.542.20.0531.618.0
19862.4228.30.53-2.90.0572.326.7
19872.7252.90.52-1.40.0582.425.5
19882.8250.50.51-1.40.0532.425.3
19892.5224.10.48-6.00.0482.118.6
19902.8243.10.46-5.50.0492.018.2
19912.7226.80.44-4.00.0461.919.2
19922.8221.90.42-4.50.0441.916.9
19933.0233.90.420.590.0482.119.5
19941.7130.30.42-1.00.0261.311.3
19952.0151.40.41-1.90.0281.417.7
19962.2158.00.40-0.820.0301.414.2
19972.2152.10.40-0.850.0301.314.8
19982.1146.90.437.70.0311.518.6
19992.4161.30.465.90.0331.617.0
20002.6171.30.472.70.0351.513.5
20012.4152.90.470.260.0331.513.3
20022.7165.00.505.90.0361.613.6
20033.2192.40.50-0.0340.0391.614.3
20043.7217.80.49-1.10.0391.411.9
20054.1233.90.514.40.0391.28.8
20064.7264.30.556.70.0411.28.3
20075.4291.60.562.10.0411.27.7
20086.7355.60.584.10.0461.27.0
20095.9304.80.58-0.730.0461.410.2
20106.0299.00.57-1.40.0401.17.6
20116.8330.40.593.40.0401.16.3
20126.9328.90.625.10.0401.06.1
20137.5345.40.666.60.0431.26.8
20147.9354.20.695.10.0441.37.6
20156.3276.80.769.80.0391.38.6
20166.3269.10.771.40.0401.48.3

Picture. Kamerun. Tööstus, miljardit $, 1970-2016
Picture. Kamerun. Tööstus, elaniku kohta, $, 1970-2016
Picture. Kamerun. Tööstus, kasvumäär, %, 1970-2016

Kamerun ja naabrite

Kamerun ja naabrite. Tööstus, miljardit $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Nigeeria2.330.412.018.581.559.3
Kamerun0.181.92.82.66.06.3
Gabon0.152.52.43.06.25.9
Ekvatoriaal-Guinea0.00360.00980.0231.010.84.8
Kongo Vabariik0.0420.711.02.29.13.7
Tšaad0.0410.0890.190.133.02.9
Kesk-Aafrika Vabariik0.0690.280.390.160.410.40

Kamerun ja naabrite. Tööstus, elaniku kohta, $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Ekvatoriaal-Guinea11.838.453.21 655.111 367.83 890.3
Gabon256.33 487.92 562.52 456.53 772.52 957.5
Kongo Vabariik30.9388.3429.8695.52 069.1718.1
Nigeeria41.3414.0126.3151.0514.1318.9
Kamerun28.0221.4243.1171.3299.0269.1
Tšaad11.219.631.715.8251.9200.7
Kesk-Aafrika Vabariik37.6124.5132.243.691.086.7

Kamerun ja juhid

Kamerun ja juhid. Tööstus, miljardit $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Hiina Rahvavabariik34.0134.5144.4486.32 439.03 730.3
Ameerika Ühendriigid290.1750.11 293.91 872.22 474.82 775.8
Jaapan80.8352.4941.81 265.01 348.11 099.7
Saksamaa77.5291.8509.0453.7795.2805.9
India10.438.175.4102.0356.2431.8
Kamerun0.181.92.82.66.06.3

Kamerun ja juhid. Tööstus, elaniku kohta, $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Saksamaa985.93 727.06 433.35 568.29 830.49 838.8
Ameerika Ühendriigid1 383.83 264.55 123.66 639.48 018.48 615.7
Jaapan770.42 990.87 563.99 918.910 487.28 608.5
Hiina Rahvavabariik41.3135.2123.1379.11 793.62 657.8
India18.954.786.696.9289.4326.0
Kamerun28.0221.4243.1171.3299.0269.1

© Ivan Kushnir