Majandus

Saint Kitts ja Nevis. Tööstus, 1970-2016

Saint Kitts ja Nevis. Tööstus, 1970-2016
aastasmiljardit $elaniku kohta, $miljardit $kasvumäär, %osale, %
jooksev-hinnadpüsivhind 1970MaailmAmeerikaKariibi mere regioon
19700.002555.80.0025 0.00020.00070.064
19710.003067.90.00276.40.00030.00080.070
19720.003680.20.00284.90.00030.00080.070
19730.003783.00.00293.90.00020.00070.061
19740.0049110.70.00315.30.00030.00090.064
19750.0052118.30.00323.20.00030.00090.058
19760.004091.20.00335.40.00020.00060.040
19770.0049111.10.00355.70.00020.00060.044
19780.0052118.00.00387.50.00020.00060.043
19790.0050116.10.00392.70.00020.00050.037
19800.0062143.20.00416.30.00020.00060.038
19810.0071164.10.0037-10.50.00020.00060.042
19820.0075174.30.00408.20.00020.00060.041
19830.0070165.50.0037-6.50.00020.00060.038
19840.0090211.90.004211.40.00020.00070.044
19850.0088209.00.0041-2.70.00020.00060.048
19860.013313.50.00448.00.00030.00090.069
19870.014342.00.00452.20.00030.00100.071
19880.018430.20.00474.20.00030.00110.084
19890.019453.50.00482.60.00030.00110.082
19900.019465.80.0045-5.10.00030.00110.078
19910.019460.20.0045-1.90.00030.00110.077
19920.021512.70.00463.90.00030.00120.080
19930.021506.90.00472.50.00030.00110.077
19940.022519.60.00481.20.00030.00110.070
19950.024568.40.00516.40.00030.00110.071
19960.025572.10.00544.80.00030.00110.071
19970.028640.90.006113.80.00040.00120.077
19980.028633.20.0060-1.20.00040.00120.070
19990.031692.60.00634.40.00040.00130.075
20000.035763.00.007215.10.00050.00130.078
20010.040861.00.009024.90.00050.00160.080
20020.038815.00.0073-19.60.00050.00150.073
20030.041860.80.00775.70.00050.00160.075
20040.042869.70.00837.50.00040.00150.072
20050.044906.20.00887.00.00040.00140.069
20060.047962.10.0080-8.90.00040.00140.069
20070.0521 044.50.00844.70.00040.00140.070
20080.0541 074.60.00918.20.00040.00140.067
20090.0671 311.70.00910.0150.00050.00190.087
20100.0751 463.40.0084-7.80.00050.00190.090
20110.0761 451.90.0078-6.70.00040.00170.086
20120.0731 381.80.0072-7.90.00040.00160.081
20130.0731 375.70.00743.00.00040.00160.080
20140.0711 318.00.0070-5.40.00040.00160.077
20150.0701 291.20.00721.70.00040.00170.076
20160.0661 198.80.0066-7.30.00040.00160.071

Picture. Saint Kitts ja Nevis. Tööstus, miljardit $, 1970-2016
Picture. Saint Kitts ja Nevis. Tööstus, elaniku kohta, $, 1970-2016
Picture. Saint Kitts ja Nevis. Tööstus, kasvumäär, %, 1970-2016

Saint Kitts ja Nevis ja naabrite

Saint Kitts ja Nevis ja naabrite. Tööstus, miljardit $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Puerto Rico1.55.913.326.048.651.7
Antigua ja Barbuda0.00280.00780.0270.0410.0760.11
Saint Kitts ja Nevis0.00250.00620.0190.0350.0750.066
Briti Neitsisaared0.00030.00060.00370.0280.0330.044
Anguilla0.00020.00060.00260.00900.0190.020
Montserrat0.00080.00280.00350.00120.00260.0035

Saint Kitts ja Nevis ja naabrite. Tööstus, elaniku kohta, $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Puerto Rico547.01 849.53 767.26 858.713 074.214 085.4
Briti Neitsisaared28.356.6226.11 332.91 206.31 438.6
Anguilla28.283.4314.0811.81 406.71 357.1
Saint Kitts ja Nevis55.8143.2465.8763.01 463.41 198.8
Antigua ja Barbuda41.4106.4397.5495.2805.01 136.0
Montserrat65.0232.4326.1234.7524.4686.7

Saint Kitts ja Nevis ja juhid

Saint Kitts ja Nevis ja juhid. Tööstus, miljardit $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Hiina Rahvavabariik34.0134.5144.4486.32 439.03 730.3
Ameerika Ühendriigid290.1750.11 293.91 872.22 474.82 775.8
Jaapan80.8352.4941.81 265.01 348.11 099.7
Saksamaa77.5291.8509.0453.7795.2805.9
India10.438.175.4102.0356.2431.8
Saint Kitts ja Nevis0.00250.00620.0190.0350.0750.066

Saint Kitts ja Nevis ja juhid. Tööstus, elaniku kohta, $, 1970-2016
riikides197019801990200020102016
Saksamaa985.93 727.06 433.35 568.29 830.49 838.8
Ameerika Ühendriigid1 383.83 264.55 123.66 639.48 018.48 615.7
Jaapan770.42 990.87 563.99 918.910 487.28 608.5
Hiina Rahvavabariik41.3135.2123.1379.11 793.62 657.8
Saint Kitts ja Nevis55.8143.2465.8763.01 463.41 198.8
India18.954.786.696.9289.4326.0

© Ivan Kushnir