Gazdaság

Ausztria. Kereskedelem, 1970-2016

Ausztria. Kereskedelem, 1970-2016
évmilliárd $egy főre, $milliárd $növekedése, %az arány, %
folyó árakváltozatlan árak 1970VilágEurópaNyugat-Európa
19702.3301.42.3 0.491.43.7
19712.7359.42.45.70.531.53.9
19723.4443.42.67.20.571.64.0
19733.7490.02.74.70.531.43.4
19744.6601.32.83.90.571.63.8
19755.5714.52.92.20.601.63.8
19766.6868.03.04.40.671.94.4
19778.01 053.23.14.20.722.04.6
19789.31 219.43.1-1.70.701.94.3
197911.71 541.83.411.70.782.04.7
198012.81 686.63.4-0.310.761.94.7
198110.91 436.13.3-2.50.631.84.7
198211.01 450.43.54.60.641.84.9
198311.21 466.73.64.90.631.95.1
198410.21 346.93.6-1.00.551.84.9
198510.51 373.33.72.90.541.85.0
198615.01 967.93.94.30.682.15.1
198718.82 463.94.03.30.762.25.1
198820.42 668.84.24.80.732.25.2
198920.62 681.24.45.10.712.25.2
199025.93 355.74.64.90.822.35.1
199127.23 494.04.84.50.792.35.1
199230.43 882.05.03.40.802.25.2
199329.23 698.24.9-0.730.772.45.2
199430.93 892.35.01.80.752.45.2
199536.64 579.85.34.70.822.65.5
199635.54 431.45.31.40.782.55.5
199731.73 944.35.42.00.702.45.5
199832.74 062.05.74.20.722.45.5
199932.34 005.75.82.70.682.45.5
200029.93 702.86.13.80.622.45.6
200130.03 705.96.21.60.632.35.5
200232.84 030.16.32.80.662.35.5
200339.94 885.36.3-0.0140.732.35.5
200445.75 560.66.40.590.742.35.6
200548.05 819.06.52.60.732.35.7
200651.56 219.86.72.80.732.35.9
200759.37 132.86.92.60.752.35.9
200866.37 947.56.90.220.772.35.9
200962.67 479.36.90.390.772.56.1
201062.47 420.17.11.90.702.46.2
201169.08 152.87.22.70.702.46.2
201264.87 611.07.2-0.790.642.46.3
201366.27 722.97.1-1.80.642.46.2
201468.77 952.27.22.00.642.46.2
201560.06 909.87.42.70.592.56.2
201661.27 029.07.51.70.592.56.2

Picture. Ausztria. Kereskedelem, milliárd $, 1970-2016
Picture. Ausztria. Kereskedelem, egy főre, $, 1970-2016
Picture. Ausztria. Kereskedelem, növekedése, %, 1970-2016

Ausztria és szomszédos országok

Ausztria és szomszédos országok. Kereskedelem, milliárd $, 1970-2016
országok197019801990200020102016
Németország27.5116.5207.3207.7347.9359.7
Olaszország15.474.3180.7168.9281.2253.9
Svájc4.220.743.841.9100.5103.6
Ausztria2.312.825.929.962.461.2
Csehország4.58.223.422.8
Magyarország0.491.94.04.813.012.5
Szlovénia2.12.36.05.5

Ausztria és szomszédos országok. Kereskedelem, egy főre, $, 1970-2016
országok197019801990200020102016
Svájc685.03 284.56 563.85 852.412 831.512 326.9
Ausztria301.41 686.63 355.73 702.87 420.17 029.0
Németország350.51 487.22 619.82 548.44 300.14 390.6
Olaszország288.21 316.63 163.82 948.54 708.04 272.2
Szlovénia1 040.81 180.72 948.22 625.9
Csehország430.8798.82 222.42 150.9
Magyarország47.4179.8388.6465.51 305.51 285.9

Ausztria és vezetők

Ausztria és vezetők. Kereskedelem, milliárd $, 1970-2016
országok197019801990200020102016
Amerikai Egyesült Államok176.5455.1908.11 607.42 133.52 758.7
Kína7.716.132.8124.5644.21 270.1
Japán33.8187.6465.8792.6933.4827.8
Németország27.5116.5207.3207.7347.9359.7
Egyesült Királyság18.875.6151.1206.8300.0327.8
Ausztria2.312.825.929.962.461.2

Ausztria és vezetők. Kereskedelem, egy főre, $, 1970-2016
országok197019801990200020102016
Amerikai Egyesült Államok841.81 980.63 595.95 700.36 912.68 562.7
Ausztria301.41 686.63 355.73 702.87 420.17 029.0
Japán322.31 592.03 741.06 214.47 261.06 479.8
Egyesült Királyság338.71 343.72 642.53 507.44 739.04 982.5
Németország350.51 487.22 619.82 548.44 300.14 390.6
Kína9.416.228.097.0473.7905.0

© Ivan Kushnir