Ekonomika

Kinijos Liaudies Respublika. Bendrojo kapitalo formavimas, 1970-2016

Kinijos Liaudies Respublika. Bendrojo kapitalo formavimas, 1970-2016
metaimlrd. $vienam gyventojui, $mlrd. $izaugsme, %dalīties, %
galiojančios kainospastoviosiomis kainomis 1970PasaulisAzijaRytų Azija
197031.037.731.0 3.419.525.4
197134.240.533.99.23.420.126.5
197236.341.832.4-4.33.217.622.7
197346.652.837.114.43.216.420.5
197448.954.338.33.23.014.119.5
197558.563.542.912.13.416.123.4
197652.455.840.0-6.92.712.719.8
197760.663.743.89.52.812.519.2
197883.986.754.825.13.213.419.0
197997.799.956.93.93.314.019.6
1980108.3108.960.87.03.314.020.5
198197.696.960.4-0.672.911.817.9
198293.090.865.27.83.012.118.8
198399.696.271.59.83.212.319.5
1984110.4104.983.917.33.313.320.2
1985123.6115.4108.429.23.714.920.8
1986115.9106.2111.83.13.011.314.7
1987124.8112.2120.67.92.810.312.9
1988162.8143.9140.716.63.210.512.8
1989173.0150.0138.2-1.83.210.512.9
1990137.0116.9130.4-5.62.37.79.9
1991148.3124.5144.310.62.57.59.4
1992196.5163.3175.721.83.19.211.7
1993273.9225.1210.219.64.411.614.4
1994231.1188.1236.412.53.49.411.7
1995291.5235.0267.913.33.910.212.9
1996331.4265.2291.18.74.311.815.1
1997349.4277.6300.93.44.613.317.3
1998367.2289.8319.06.04.916.521.0
1999382.5299.8333.24.45.016.120.2
2000417.1325.1350.55.25.215.920.1
2001487.8377.8405.715.76.320.125.6
2002545.2420.0444.39.56.922.429.4
2003674.6516.3529.319.17.624.432.4
2004838.7638.1612.415.78.125.835.2
2005946.2716.0666.48.88.326.337.2
20061 126.5847.4755.013.38.928.241.4
20071 472.81 101.9869.315.110.131.247.6
20081 989.51 479.9975.712.212.435.553.6
20092 373.11 755.21 159.318.817.042.061.2
20102 904.72 136.01 334.315.118.042.362.6
20113 611.12 640.81 456.99.219.644.665.0
20124 043.52 940.31 560.77.121.446.667.2
20134 552.73 292.51 702.39.123.450.872.0
20144 927.53 544.61 822.97.124.452.573.6
20155 023.53 595.91 933.46.126.154.375.4
20164 945.63 523.72 055.56.325.953.273.8

Picture. Kinijos Liaudies Respublika. Bendrojo kapitalo formavimas, mlrd. $, 1970-2016
Picture. Kinijos Liaudies Respublika. Bendrojo kapitalo formavimas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
Picture. Kinijos Liaudies Respublika. Bendrojo kapitalo formavimas, izaugsme, %, 1970-2016

Kinijos Liaudies Respublika ir kaimyninėmis šalimis

Kinijos Liaudies Respublika ir kaimyninėmis šalimis. Bendrojo kapitalo formavimas, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Kinijos Liaudies Respublika31.0108.3137.0417.12 904.74 945.6
Japonija86.5371.81 074.51 334.61 214.01 152.1
Indija12.244.995.8119.2655.8686.4
Pietų Korėja2.422.4110.7185.0350.5412.2
Rusija172.248.6344.9281.6
Vietnamas0.400.350.939.241.454.6
Kazachstanas13.93.337.637.2
Mianmaras0.361.30.690.919.622.7

Kinijos Liaudies Respublika ir kaimyninėmis šalimis. Bendrojo kapitalo formavimas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Japonija824.93 155.78 629.810 464.99 443.59 018.4
Pietų Korėja73.5588.52 578.23 904.37 073.28 115.9
Kinijos Liaudies Respublika37.7108.9116.9325.12 136.03 523.7
Kazachstanas838.9220.42 290.72 066.1
Rusija1 166.5331.62 408.91 955.8
Vietnamas9.36.413.6114.9467.6577.0
Indija22.164.4110.1113.3532.8518.2
Mianmaras13.838.017.119.7191.5429.0

Kinijos Liaudies Respublika ir lyderiai

Kinijos Liaudies Respublika ir lyderiai. Bendrojo kapitalo formavimas, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Kinijos Liaudies Respublika31.0108.3137.0417.12 904.74 945.6
Jungtinės Amerikos Valstijos229.8666.11 283.82 424.02 752.63 666.9
Japonija86.5371.81 074.51 334.61 214.01 152.1
Indija12.244.995.8119.2655.8686.4
Vokietija69.8255.7435.1466.5670.6667.7

Kinijos Liaudies Respublika ir lyderiai. Bendrojo kapitalo formavimas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Jungtinės Amerikos Valstijos1 096.42 899.05 083.88 596.38 918.611 381.7
Japonija824.93 155.78 629.810 464.99 443.59 018.4
Vokietija888.73 265.95 499.15 724.68 290.08 150.7
Kinijos Liaudies Respublika37.7108.9116.9325.12 136.03 523.7
Indija22.164.4110.1113.3532.8518.2

© Ivan Kushnir