Ekonomika

Alžyras. Importas, 1970-2016

Alžyras. Importas, 1970-2016
metaimlrd. $vienam gyventojui, $mlrd. $izaugsme, %dalīties, %
galiojančios kainospastoviosiomis kainomis 1970PasaulisAfrikaŠiaurės Afrika
19701.497.71.4 0.376.024.2
19711.494.31.2-12.30.335.423.2
19721.7112.91.49.60.346.123.5
19732.8174.81.726.30.407.425.7
19744.7288.92.546.50.498.627.7
19756.7401.23.019.40.6610.129.0
19766.6383.92.9-4.30.589.526.2
19778.8496.83.623.30.6710.929.7
197810.6582.43.87.70.7011.630.4
197911.0583.83.5-8.40.5810.928.9
198012.9666.73.63.40.569.726.6
198113.7688.14.216.30.599.726.1
198213.2639.34.2-1.70.6010.928.3
198312.6594.64.46.20.5912.029.8
198412.4565.84.52.50.5512.229.0
198511.9525.54.85.70.5212.831.8
198610.8466.03.7-22.00.4312.132.7
19878.2344.82.7-28.70.289.025.8
198813.5547.72.73.40.4012.331.1
198916.0631.63.216.80.4313.432.7
199015.6600.92.9-9.80.3511.928.7
199110.8405.62.4-17.90.248.420.9
199211.2413.12.54.60.227.720.0
199311.6416.02.3-6.70.248.521.3
199412.1428.22.56.10.238.722.3
199513.0448.42.52.00.218.422.0
199610.9371.52.2-13.30.177.019.4
199710.3345.72.22.40.156.317.9
199811.2369.22.47.30.176.618.0
199911.1361.02.41.70.166.918.2
200011.4365.42.67.60.146.917.5
200112.1382.62.911.20.166.918.7
200214.6456.03.623.20.187.920.6
200316.2500.03.85.10.177.321.3
200421.9666.64.212.50.208.323.1
200524.8746.34.56.40.207.821.4
200625.7759.54.4-1.50.186.819.3
200733.6978.65.011.90.207.120.3
200849.11 408.35.715.40.258.121.8
200949.31 391.06.512.80.329.023.5
201050.71 402.46.84.50.288.323.5
201157.21 553.86.5-4.60.268.226.0
201259.51 583.57.313.80.278.223.6
201363.81 663.38.19.80.288.323.7
201468.31 745.18.78.40.298.824.9
201560.61 520.39.36.40.299.226.2
201656.11 381.59.0-3.00.289.426.6

Picture. Alžyras. Importas, mlrd. $, 1970-2016
Picture. Alžyras. Importas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
Picture. Alžyras. Importas, izaugsme, %, 1970-2016
Picture. Alžyras. Importas, struktūra (šalims), %, 2016
Picture. Alžyras. Importas, struktūra (Lall), %, 2016

Alžyras ir kaimyninėmis šalimis

Alžyras ir kaimyninėmis šalimis. Importas, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Alžyras1.412.915.611.450.756.1
Marokas0.976.09.212.740.147.0
Libija1.415.39.75.936.924.7
Tunisas0.374.06.19.224.121.4
Malis0.0620.540.750.973.83.8
Mauritanija0.0780.520.660.592.72.5
Nigeris0.0890.930.720.462.82.4

Alžyras ir kaimyninėmis šalimis. Importas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Libija640.44 763.82 180.71 101.05 988.13 928.5
Tunisas74.0624.1743.9950.02 262.61 876.4
Alžyras97.7666.7600.9365.41 402.41 381.5
Marokas60.8301.2368.4440.11 237.11 331.4
Mauritanija67.6341.1326.8216.1735.3576.7
Malis10.576.888.388.6248.8211.1
Nigeris19.9155.990.040.1170.8114.8

Alžyras ir lyderiai

Alžyras ir lyderiai. Importas, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Jungtinės Amerikos Valstijos55.8293.8629.71 472.62 365.02 735.8
Kinijos Liaudies Respublika2.622.244.6250.71 380.11 948.0
Vokietija35.8220.8408.0595.91 266.11 326.7
Jungtinė Karalystė26.9135.2267.0439.8752.4797.3
Prancūzija22.8157.5275.6370.7739.1769.4
Alžyras1.412.915.611.450.756.1

Alžyras ir lyderiai. Importas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Vokietija455.62 819.85 156.67 312.815 651.416 196.1
Jungtinė Karalystė482.72 402.34 668.87 459.911 884.412 118.8
Prancūzija438.92 846.04 709.36 029.911 345.711 492.8
Jungtinės Amerikos Valstijos266.21 278.72 493.65 222.47 662.68 491.6
Kinijos Liaudies Respublika3.222.438.1195.41 014.91 388.0
Alžyras97.7666.7600.9365.41 402.41 381.5

© Ivan Kushnir