Ekonomika

Turkija. Transportas, 1970-2016

Turkija. Transportas, 1970-2016
metaimlrd. $vienam gyventojui, $mlrd. $izaugsme, %dalīties, %
galiojančios kainospastoviosiomis kainomis 1970PasaulisAzijaVakarų Azija
19701.440.51.4 0.554.341.7
19711.439.11.58.60.503.838.5
19721.848.71.711.60.554.140.4
19732.258.21.99.00.563.938.5
19743.284.12.111.20.745.041.9
19754.2105.82.415.70.855.646.4
19765.0124.22.816.40.935.847.3
19776.2150.63.111.01.05.746.7
19786.8162.63.22.60.934.944.6
19799.4217.93.2-0.661.16.247.0
19807.7175.13.1-2.90.844.839.1
19818.7192.93.410.00.914.937.6
19828.4182.53.67.00.894.835.1
19838.3177.13.84.60.854.434.3
19848.2170.84.18.80.814.034.6
19858.7176.14.1-1.40.834.236.7
19868.9178.34.22.70.743.435.7
198710.2200.14.610.20.743.237.3
198810.9208.54.61.20.702.935.8
198912.6236.94.83.20.793.239.0
199018.0334.65.411.91.04.344.5
199118.1329.95.3-0.380.953.944.7
199219.6352.45.88.10.963.845.0
199321.8385.36.410.81.03.746.9
199417.6305.36.3-2.00.782.840.4
199521.7370.46.65.70.863.043.0
199624.1406.47.17.60.943.443.8
199726.8443.87.77.61.03.945.0
199827.6449.78.14.91.04.343.8
199926.6427.68.43.90.943.741.1
200030.1475.69.210.31.03.840.7
200124.1374.98.8-4.80.823.234.5
200230.4466.39.811.10.993.938.8
200338.8587.510.57.61.14.543.5
200449.0732.011.710.91.35.045.3
200560.9897.213.011.71.55.947.2
200666.5966.913.86.11.56.045.9
200782.21 181.014.76.71.66.646.2
200893.51 326.814.90.861.76.744.0
200974.21 039.813.7-7.91.45.337.7
201079.61 100.913.80.581.55.138.1
201180.71 099.914.77.11.44.737.0
201292.11 235.716.713.21.55.138.5
201397.91 291.417.54.91.65.438.3
201496.71 255.618.45.11.55.236.5
201588.21 127.219.45.51.54.833.5
201686.31 085.719.60.881.44.532.8

Picture. Turkija. Transportas, mlrd. $, 1970-2016
Picture. Turkija. Transportas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
Picture. Turkija. Transportas, izaugsme, %, 1970-2016

Turkija ir kaimyninėmis šalimis

Turkija ir kaimyninėmis šalimis. Transportas, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Turkija1.47.718.030.179.686.3
Iranas0.507.76.78.250.143.3
Irakas0.210.812.41.008.117.4
Graikija1.35.48.512.529.016.6
Bulgarija0.991.22.41.35.05.6
Sirija0.190.911.12.55.82.1
Gruzija0.600.431.21.2
Armėnija0.170.150.670.62

Turkija ir kaimyninėmis šalimis. Transportas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Graikija146.5555.7832.31 119.52 537.01 487.0
Turkija40.5175.1334.6475.61 100.91 085.7
Bulgarija117.0134.4274.5166.2670.7780.9
Iranas17.5199.4118.5123.4671.5539.1
Irakas20.759.2135.942.4262.6468.7
Gruzija110.492.1275.3317.4
Armėnija47.248.7232.5210.8
Sirija29.5102.185.4150.8274.8114.0

Turkija ir lyderiai

Turkija ir lyderiai. Transportas, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Jungtinės Amerikos Valstijos104.2279.2529.7954.61 402.71 803.2
Japonija18.586.1252.6462.8578.1502.8
Kinijos Liaudies Respublika4.114.224.474.4277.4502.0
Vokietija13.456.5100.5154.2279.7291.1
Jungtinė Karalystė11.442.289.2157.4221.6250.5
Turkija1.47.718.030.179.686.3

Turkija ir lyderiai. Transportas, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Jungtinės Amerikos Valstijos497.41 215.32 097.63 385.34 544.85 596.9
Japonija176.2730.32 028.33 629.14 497.03 935.6
Jungtinė Karalystė205.6750.51 559.32 669.93 499.83 808.2
Vokietija170.0721.21 270.41 892.33 457.73 553.6
Turkija40.5175.1334.6475.61 100.91 085.7
Kinijos Liaudies Respublika4.914.320.858.0204.0357.7

© Ivan Kushnir