Ekonomika

Turkija. Pridėtinė vertė, 1970-2016

Turkija. Pridėtinė vertė, 1970-2016
metaimlrd. $vienam gyventojui, $mlrd. $izaugsme, %dalīties, %
galiojančios kainospastoviosiomis kainomis 1970PasaulisAzijaVakarų Azija
197021.4614.621.4 0.654.345.6
197120.2565.622.65.50.563.739.8
197225.5695.624.06.00.613.840.1
197332.2858.524.83.50.633.738.3
197443.91 145.026.25.60.774.129.1
197554.81 396.527.86.10.864.732.5
197662.91 566.330.28.70.914.930.9
197772.41 760.431.54.20.934.730.7
197879.91 900.332.22.30.864.131.2
1979109.62 547.932.40.421.05.031.3
198083.91 908.732.50.510.713.420.6
198187.91 953.033.84.00.723.319.9
198279.81 734.334.93.10.663.120.0
198376.01 614.036.23.70.612.820.6
198472.61 509.138.25.70.572.620.4
198580.41 636.939.53.30.612.924.0
198694.21 879.841.75.50.632.728.8
1987108.92 129.944.87.50.642.630.0
1988113.72 184.545.82.30.592.329.9
1989131.52 480.846.20.890.662.631.9
1990184.63 424.249.36.60.843.435.4
1991188.13 430.049.81.00.813.135.9
1992196.83 530.952.14.70.793.035.2
1993221.93 916.455.15.60.883.037.9
1994161.92 812.953.6-2.60.602.030.0
1995210.03 589.856.65.50.722.333.7
1996227.93 834.659.65.40.762.633.0
1997238.33 948.263.15.90.802.832.9
1998253.94 140.665.43.60.863.335.3
1999233.53 748.363.6-2.70.762.731.5
2000244.43 864.567.66.30.772.629.1
2001178.62 782.563.8-5.70.562.123.2
2002210.53 230.667.86.30.642.425.9
2003273.24 134.970.94.60.742.828.8
2004353.75 279.277.28.90.863.230.7
2005437.96 448.183.58.20.983.630.8
2006483.27 027.489.26.81.003.729.2
2007598.88 604.093.44.71.14.030.5
2008680.59 660.594.41.11.13.928.1
2009574.98 059.290.6-4.01.03.327.6
2010678.79 383.197.17.21.13.327.9
2011732.49 976.5108.111.31.13.125.4
2012771.410 344.2113.85.31.13.124.9
2013832.710 987.8122.98.01.13.325.6
2014826.210 725.5129.75.61.13.125.2
2015757.69 679.6137.25.71.12.926.5
2016761.29 573.6141.53.21.12.827.1

Picture. Turkija. Pridėtinė vertė, mlrd. $, 1970-2016
Picture. Turkija. Pridėtinė vertė, vienam gyventojui, $, 1970-2016
Picture. Turkija. Pridėtinė vertė, izaugsme, %, 1970-2016

Turkija ir kaimyninėmis šalimis

Turkija ir kaimyninėmis šalimis. Pridėtinė vertė, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Turkija21.483.9184.6244.4678.7761.2
Iranas10.696.994.9109.9500.2420.0
Irakas3.519.327.521.0139.4170.8
Graikija13.856.392.1117.7264.4167.9
Bulgarija8.810.620.611.544.045.9
Sirija1.813.111.219.760.522.2
Gruzija8.02.910.212.6
Armėnija2.11.88.89.7

Turkija ir kaimyninėmis šalimis. Pridėtinė vertė, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Graikija1 589.45 842.28 986.110 561.023 100.715 016.2
Turkija614.61 908.73 424.23 864.59 383.19 573.6
Bulgarija1 036.01 195.22 324.91 443.85 943.96 441.0
Iranas370.32 506.21 688.11 662.16 707.65 232.1
Irakas349.41 413.41 576.5892.24 531.94 589.5
Armėnija601.2601.53 069.23 318.5
Gruzija1 485.0614.62 419.43 200.8
Sirija276.01 472.0897.01 198.02 877.01 203.0

Turkija ir lyderiai

Turkija ir lyderiai. Pridėtinė vertė, mlrd. $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Jungtinės Amerikos Valstijos1 064.02 853.85 977.010 284.614 964.118 624.2
Kinijos Liaudies Respublika92.6306.2394.61 211.36 100.611 199.2
Japonija209.31 103.73 089.44 895.15 686.24 897.9
Vokietija196.6866.81 609.51 490.22 593.02 663.5
Jungtinė Karalystė126.6567.21 045.21 477.62 197.32 359.7
Turkija21.483.9184.6244.4678.7761.2

Turkija ir lyderiai. Pridėtinė vertė, vienam gyventojui, $, 1970-2016
šalims197019801990200020102016
Jungtinės Amerikos Valstijos5 076.412 420.123 668.536 472.248 484.357 807.1
Japonija1 995.09 367.424 812.138 382.744 233.138 339.8
Jungtinė Karalystė2 276.310 081.118 278.125 065.234 708.335 867.8
Vokietija2 502.211 070.320 342.718 287.732 053.332 515.3
Turkija614.61 908.73 424.23 864.59 383.19 573.6
Kinijos Liaudies Respublika112.6307.8336.5944.24 486.27 979.4

© Ivan Kushnir