Ekonomika

Ukraina. Kopējie galapatēriņa izdevumi, 1990-2016

Ukraina. Kopējie galapatēriņa izdevumi, 1990-2016
gadsmljrd. $uz vienu iedzīvotāju, $mljrd. $augimas, %saņemt, %
faktiskās cenassalīdzināmās cenās 1990PasauleEiropaAustrumeiropa
199069.11 342.069.1 0.401.010.7
199163.21 228.165.5-5.20.350.9211.0
199251.61 003.561.7-5.70.260.7010.9
199345.7890.850.3-18.50.230.678.6
199438.1743.745.2-10.10.180.537.1
199538.4754.543.4-4.10.160.476.6
199636.8727.439.9-8.00.150.446.2
199742.3843.139.2-1.80.180.546.8
199835.3710.239.0-0.380.150.446.5
199925.2511.737.4-4.20.100.325.6
200024.4499.538.11.90.0960.335.2
200130.2623.741.69.30.120.405.5
200233.2692.242.82.90.120.405.2
200339.3825.946.89.30.130.395.1
200448.11 018.050.98.70.140.415.0
200568.41 459.358.514.80.190.555.8
200687.51 876.865.512.10.230.666.2
2007115.52 490.674.513.60.270.766.4
2008151.03 269.081.910.00.320.906.6
2009102.82 234.771.3-13.00.220.675.4
2010113.12 469.871.90.850.230.745.4
2011137.33 013.480.311.70.250.825.4
2012152.83 369.686.37.50.280.955.9
2013166.33 687.191.05.50.290.996.0
2014120.32 679.985.1-6.60.210.714.6
201578.21 751.771.0-16.50.140.544.1
201679.01 778.172.01.40.140.554.3

Picture. Ukraina. Kopējie galapatēriņa izdevumi, mljrd. $, 1990-2016
Picture. Ukraina. Kopējie galapatēriņa izdevumi, uz vienu iedzīvotāju, $, 1990-2016
Picture. Ukraina. Kopējie galapatēriņa izdevumi, augimas, %, 1990-2016

Ukraina un kaimiņvalstis

Ukraina un kaimiņvalstis. Kopējie galapatēriņa izdevumi, mljrd. $, 1990-2016
valstīm1990200020102016
Krievija397.8159.71 070.7899.8
Polija44.9140.4386.7359.9
Rumānija32.232.0133.2141.7
Ungārija26.035.696.988.2
Ukraina69.124.4113.179.0
Bulgārija15.311.340.640.8
Baltkrievija13.98.341.033.5
Moldova2.91.36.77.1

Ukraina un kaimiņvalstis. Kopējie galapatēriņa izdevumi, uz vienu iedzīvotāju, $, 1990-2016
valstīm1990200020102016
Polija1 182.13 643.010 091.29 416.2
Ungārija2 508.43 487.19 762.79 048.3
Rumānija1 370.71 446.06 518.17 165.7
Krievija2 695.51 091.07 479.16 249.9
Bulgārija1 734.41 417.25 487.35 713.9
Baltkrievija1 356.3833.14 330.13 534.0
Ukraina1 342.0499.52 469.81 778.1
Moldova661.9316.31 647.81 757.7

Ukraina un līderi

Ukraina un līderi. Kopējie galapatēriņa izdevumi, mljrd. $, 1990-2016
valstīm1990200020102016
Amerikas Savienotās Valstis4 773.78 236.612 724.415 478.8
Ķīna250.9769.12 939.36 022.7
Japāna2 046.93 483.04 402.93 736.3
Vācija1 335.31 478.22 568.92 532.9
Apvienotā Karaliste926.91 374.02 122.02 241.7
Ukraina69.124.4113.179.0

Ukraina un līderi. Kopējie galapatēriņa izdevumi, uz vienu iedzīvotāju, $, 1990-2016
valstīm1990200020102016
Amerikas Savienotās Valstis18 903.729 209.441 227.448 044.2
Apvienotā Karaliste16 209.223 306.633 519.634 074.9
Vācija16 877.018 140.031 755.530 921.1
Japāna16 438.927 310.334 249.929 247.1
Ķīna214.0599.52 161.54 291.2
Ukraina1 342.0499.52 469.81 778.1

© Ivan Kushnir