Ekonomija

Antigwa u Barbuda. Manifatturar, 1970-2016

Antigwa u Barbuda. Manifatturar, 1970-2016
senabn $per capita, $bn $tkabbir, %sehem, %
prezzijiet kurrentiprezzijiet kostanti 1970DinjaAmerikiKaribew
19700.002232.80.0022 0.00030.00070.069
19710.002638.40.00236.60.00030.00080.075
19720.003651.50.00257.10.00030.00100.086
19730.005376.10.002811.70.00040.00130.11
19740.005070.30.0028-1.70.00030.00110.085
19750.005373.90.0026-4.30.00030.00110.077
19760.002027.90.0012-55.90.00010.00040.026
19770.002636.30.001524.50.00010.00040.031
19780.003345.40.001720.30.00020.00050.035
19790.004155.80.002015.70.00020.00050.039
19800.005271.50.002418.70.00020.00060.044
19810.005676.50.002921.90.00020.00060.045
19820.006488.80.00290.00.00020.00070.046
19830.006794.10.00302.20.00030.00070.045
19840.0074104.50.00314.20.00030.00070.045
19850.0078111.40.00322.70.00030.00070.053
19860.0082119.70.00333.90.00030.00080.052
19870.0088129.90.00354.40.00020.00080.054
19880.0092137.70.00351.80.00020.00070.052
19890.010154.00.00363.00.00020.00070.054
19900.012173.50.00373.00.00030.00080.057
19910.011162.50.0035-5.50.00020.00080.053
19920.010150.20.0033-6.00.00020.00070.046
19930.0098139.70.0032-5.00.00020.00060.041
19940.0100138.90.00322.00.00020.00060.036
19950.0099134.30.0031-5.00.00020.00060.033
19960.010136.00.00324.00.00020.00060.034
19970.011143.80.00346.00.00020.00060.036
19980.012152.10.00365.50.00020.00060.035
19990.013158.20.00374.50.00020.00070.036
20000.013161.30.00383.00.00020.00070.036
20010.014163.80.00391.90.00030.00070.033
20020.015171.60.00415.30.00030.00080.033
20030.016186.90.00421.50.00030.00080.035
20040.017193.40.00444.80.00020.00080.035
20050.018205.30.00464.90.00020.00080.034
20060.021233.00.005212.40.00030.00080.037
20070.022243.40.00569.10.00020.00080.037
20080.022235.30.0051-9.10.00020.00080.034
20090.025270.50.005710.60.00030.00100.038
20100.025261.70.0052-8.80.00020.00090.035
20110.026267.00.00532.80.00020.00090.034
20120.025257.60.0045-15.20.00020.00080.033
20130.032330.80.005317.60.00030.00110.042
20140.034348.20.00553.90.00030.00110.045
20150.036358.90.00561.50.00030.00120.046
20160.035350.60.00560.220.00030.00120.044

Picture. Antigwa u Barbuda. Manifatturar, bn $, 1970-2016
Picture. Antigwa u Barbuda. Manifatturar, per capita, $, 1970-2016
Picture. Antigwa u Barbuda. Manifatturar, tkabbir, %, 1970-2016

Antigwa u Barbuda u l-ġirien

Antigwa u Barbuda u l-ġirien. Manifatturar, bn $, 1970-2016
pajjiżi197019801990200020102016
Puerto Rico1.35.312.224.346.649.7
Saint Kitts u Nevis0.00240.00580.0170.0290.0640.054
Antigwa u Barbuda0.00220.00520.0120.0130.0250.035
Gżejjer Verġni Brittaniċi0.00020.00040.00200.0210.0210.023
Dominika0.00030.00290.0110.0230.0120.013
Anguilla0.00010.00030.00130.00440.00650.0056

Antigwa u Barbuda u l-ġirien. Manifatturar, per capita, $, 1970-2016
pajjiżi197019801990200020102016
Puerto Rico472.61 677.93 474.96 393.012 531.913 540.2
Saint Kitts u Nevis52.8134.9419.4649.91 251.1977.5
Gżejjer Verġni Brittaniċi19.438.0121.9994.3756.0757.1
Anguilla14.242.8150.2400.8475.5382.1
Antigwa u Barbuda32.871.5173.5161.3261.7350.6
Dominika4.738.7156.7328.6163.2172.1

Antigwa u Barbuda u mexxejja

Antigwa u Barbuda u mexxejja. Manifatturar, bn $, 1970-2016
pajjiżi197019801990200020102016
Ċina1 925.03 079.9
Stati Uniti251.1588.51 048.51 555.31 830.62 183.0
Ġappun74.2313.5845.81 102.51 187.5979.2
Ġermanja67.5255.4449.9404.2682.3717.7
Korea t'Isfel1.514.068.7146.1304.3375.7
Antigwa u Barbuda0.00220.00520.0120.0130.0250.035

Antigwa u Barbuda u mexxejja. Manifatturar, per capita, $, 1970-2016
pajjiżi197019801990200020102016
Ġermanja858.73 261.85 686.74 960.28 434.58 761.0
Ġappun707.52 660.76 793.18 645.09 237.67 665.4
Korea t'Isfel47.9368.61 601.13 083.06 140.77 397.3
Stati Uniti1 198.12 561.24 152.15 515.65 931.26 775.8
Ċina1 415.62 194.4
Antigwa u Barbuda32.871.5173.5161.3261.7350.6

© Ivan Kushnir