Economie

Venezuela. Bouwnijverheid, 1970-2016

Venezuela. Bouwnijverheid, 1970-2016
jaarmiljarden $per inwoner, $miljarden $groei, %aandeel, %
huidige prijzenconstante prijzen 1970WereldAmerikaZuid-Amerika
19701.5127.01.5 0.692.122.1
19711.7139.51.610.70.702.220.8
19722.2181.92.025.60.792.624.5
19732.8218.42.312.40.802.825.3
19743.2247.42.3-1.50.843.022.6
19754.5335.32.718.01.03.825.9
19766.0435.13.221.01.34.529.6
19778.3587.54.024.41.65.733.5
197810.3712.14.511.01.66.135.4
197910.7713.74.0-9.71.55.532.0
198010.5681.83.4-16.51.35.029.2
198111.3718.83.3-2.11.45.027.0
198211.3698.93.0-8.41.55.227.3
198310.3622.42.6-13.31.44.931.5
19844.6268.21.7-34.40.622.017.4
19854.7266.41.7-1.60.621.918.0
19865.0277.91.86.20.551.815.9
19873.8207.71.83.10.371.310.8
19885.3282.32.07.90.451.613.1
19892.5131.41.5-27.10.200.735.4
19902.7137.41.67.70.200.786.2
19913.6175.92.131.20.261.18.4
19924.9237.42.834.50.341.410.0
19934.6214.02.6-5.50.301.27.7
19944.0182.12.2-17.40.240.914.9
19954.5203.42.1-5.00.261.16.2
19964.1181.82.11.10.240.905.3
19976.2267.22.417.20.371.27.1
19988.7370.72.51.40.531.69.8
19998.1336.72.0-17.40.481.412.4
20009.0369.22.14.00.521.413.9
200111.7470.82.413.50.681.819.3
20028.5333.42.2-8.40.481.317.7
20035.2199.81.3-39.50.260.7611.4
20047.3275.41.725.10.310.9412.4
20059.4350.02.020.00.371.112.8
200613.9508.62.630.60.491.415.2
200720.1726.23.220.80.631.916.6
200828.0996.03.510.50.812.718.5
200934.51 206.73.5-0.221.13.719.9
201031.91 099.33.2-7.00.923.214.3
201123.4795.53.44.80.612.29.3
201231.81 063.44.016.60.792.911.7
201330.61 010.13.9-2.30.742.610.9
201430.91 005.43.6-7.00.722.511.2
201524.6789.92.8-22.40.602.111.6
201623.2735.32.5-10.60.561.910.9

Picture. Venezuela. Bouwnijverheid, miljarden $, 1970-2016
Picture. Venezuela. Bouwnijverheid, per inwoner, $, 1970-2016
Picture. Venezuela. Bouwnijverheid, groei, %, 1970-2016

Venezuela en buurlanden

Venezuela en buurlanden. Bouwnijverheid, miljarden $, 1970-2016
landen197019801990200020102016
Brazilië1.712.728.330.2117.694.1
Colombia0.422.53.14.220.726.5
Venezuela1.510.52.79.031.923.2
Trinidad en Tobago0.0560.790.470.601.51.5
Guyana0.0360.0790.0390.0780.200.27
Aruba0.0110.0190.0500.110.110.14

Venezuela en buurlanden. Bouwnijverheid, per inwoner, $, 1970-2016
landen197019801990200020102016
Aruba194.1320.7798.71 246.21 112.61 308.7
Trinidad en Tobago59.2723.7381.9470.71 111.41 101.3
Venezuela127.0681.8137.4369.21 099.3735.3
Colombia19.088.790.1103.3451.3544.6
Brazilië17.9104.6189.7172.6597.7453.0
Guyana50.8101.452.1103.0273.6347.7

Venezuela en leiders

Venezuela en leiders. Bouwnijverheid, miljarden $, 1970-2016
landen197019801990200020102016
Verenigde Staten51.8130.8250.5462.3541.6792.5
Volksrepubliek China3.413.118.066.8402.6745.3
Japan14.390.1275.6336.1273.2270.0
India2.88.417.727.9140.9155.0
Duitsland17.065.196.989.9132.2149.3
Venezuela1.510.52.79.031.923.2

Venezuela en leiders. Bouwnijverheid, per inwoner, $, 1970-2016
landen197019801990200020102016
Verenigde Staten247.3569.3992.11 639.51 754.82 459.8
Japan135.8764.92 213.52 635.02 125.42 113.3
Duitsland216.5831.31 224.51 103.31 634.61 822.2
Venezuela127.0681.8137.4369.21 099.3735.3
Volksrepubliek China4.213.215.452.1296.1531.0
India5.112.120.426.5114.5117.0

© Ivan Kushnir