Economie

Liechtenstein. Economie, 1970-2016

Liechtenstein. Economie, grootte

Liechtenstein. Economie, grootte, miljarden $, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Bruto binnenlands product0.110.681.82.75.66.2
Nationaal inkomen0.110.671.72.85.05.1
Toegevoegde waarde0.100.631.62.65.25.9

Picture. Liechtenstein. Economie, aandeel, %, 1970-2016

Liechtenstein. Economie, groei

Picture. Liechtenstein. Economie, groei, 1970=100%, 1970-2016

Liechtenstein. Economie, structuur

Liechtenstein. Economie, structuur, %, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Landbouw2.62.62.24.25.24.9
Industrie27.227.823.633.331.932.6
Bouwnijverheid7.37.27.87.47.18.0
Handel18.118.117.88.510.410.0
Vervoer8.98.98.34.54.84.9
Diensten36.035.440.342.040.639.6

Picture. Liechtenstein. Economie, structuur, %, 2016

Liechtenstein. Economie, kwaliteit

Liechtenstein. Economie, per inwoner, $, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Bruto binnenlands product5 202.126 476.361 079.882 532.5156 127.5164 436.8
Landbouw122.7636.61 243.93 255.37 433.47 748.4
Industrie1 305.76 784.213 300.125 642.545 954.051 496.1

Picture. Liechtenstein. Economie, kwaliteit, 1970-2016

Liechtenstein. Internationale handel

Liechtenstein. Internationale handel, miljarden $, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Uitvoer0.0470.320.741.43.64.1
Invoer0.0470.340.731.33.03.4
Netto uitvoer-0.0001-0.0140.00910.170.600.70

Picture. Liechtenstein. Internationale handel, miljarden $, 1970-2016

Liechtenstein. Economie, perspectief

Picture. Liechtenstein. Economie, perspectief

© Ivan Kushnir