Gospodarka

Tajlandia. Rolnictwo, 1970-2016

Tajlandia. Rolnictwo, 1970-2016
rokmld $na mieszkańca, $mld $wzrost, %udział, %
ceny bieżąceceny stałe 1970ŚwiatAzjaAzja Południowo-Wschodnia
19701.951.81.9 0.621.816.1
19711.848.32.04.30.561.715.1
19722.255.32.0-1.70.591.816.5
19733.177.82.19.40.672.117.4
19743.993.52.22.90.772.216.7
19754.298.42.34.40.782.316.9
19764.7108.62.46.00.852.516.6
19775.1114.72.52.30.842.415.6
19786.1134.82.812.50.882.516.8
19796.8147.42.8-1.80.872.417.3
19807.8164.12.81.70.952.618.0
19817.7159.32.95.10.922.416.4
19827.0142.53.02.50.842.214.7
19838.3165.53.24.80.962.518.3
19847.6148.73.34.40.862.216.0
19856.4122.23.54.50.752.013.9
19867.0131.73.50.380.792.115.9
19878.2152.53.50.0680.882.318.1
198810.3188.03.810.51.002.520.1
198912.9230.64.29.81.23.022.5
19908.8156.24.0-4.70.771.916.6
199110.4182.34.36.80.942.318.3
199211.6201.44.54.51.12.517.9
199310.3177.34.62.00.982.115.2
199412.7214.94.96.71.22.516.4
199515.4258.54.91.31.32.717.3
199616.6275.85.25.31.32.817.3
199713.6223.75.2-0.481.12.415.4
199811.7189.45.20.701.02.119.1
199911.3180.85.54.81.02.015.6
200010.7170.75.86.80.971.915.6
200110.3162.56.03.10.941.915.7
200211.7182.36.00.121.02.115.2
200314.4222.86.711.91.12.316.7
200416.1247.26.7-1.11.12.317.3
200517.4266.26.7-0.0511.22.317.7
200620.9316.96.93.91.32.517.7
200724.6371.47.01.91.32.516.8
200829.4441.27.32.91.32.516.1
200927.6412.47.2-0.241.32.214.8
201035.9534.27.2-0.461.42.415.4
201143.0636.77.76.31.42.515.5
201245.7674.37.92.71.52.516.1
201347.6698.67.90.711.52.516.6
201441.0598.67.9-0.551.22.114.6
201534.8507.27.4-5.71.11.713.2
201634.0493.57.50.551.11.712.4

Picture. Tajlandia. Rolnictwo, mld $, 1970-2016
Picture. Tajlandia. Rolnictwo, na mieszkańca, $, 1970-2016
Picture. Tajlandia. Rolnictwo, wzrost, %, 1970-2016

Tajlandia i sąsiady

Tajlandia i sąsiady. Rolnictwo, mld $, 1970-2016
kraje197019801990200020102016
Tajlandia1.97.88.810.735.934.0
Malezja1.15.66.78.125.726.1
Mjanma1.12.73.04.215.316.6
Kambodża0.370.340.861.33.85.0
Laos0.0490.140.400.581.62.7

Tajlandia i sąsiady. Rolnictwo, na mieszkańca, $, 1970-2016
kraje197019801990200020102016
Malezja103.2408.7371.4347.8915.3837.9
Tajlandia51.8164.1156.2170.7534.2493.5
Laos18.242.094.6109.1257.9403.0
Kambodża52.351.096.3108.5266.3314.2
Mjanma41.682.473.390.4304.4313.7

Tajlandia i lidery

Tajlandia i lidery. Rolnictwo, mld $, 1970-2016
kraje197019801990200020102016
Chińska Republika Ludowa32.591.5105.8180.5598.6992.8
Indie25.162.388.8100.3289.2353.0
Stany Zjednoczone25.156.490.698.5160.2177.6
Indonezja4.217.421.525.0105.2125.4
Nigeria5.631.213.314.886.884.9
Tajlandia1.97.88.810.735.934.0

Tajlandia i lidery. Rolnictwo, na mieszkańca, $, 1970-2016
kraje197019801990200020102016
Chińska Republika Ludowa39.592.090.3140.7440.2707.3
Stany Zjednoczone119.9245.4358.9349.3519.1551.2
Tajlandia51.8164.1156.2170.7534.2493.5
Indonezja36.1117.5117.8118.2433.6480.2
Nigeria99.9424.3139.3121.4547.4456.6
Indie45.589.4102.195.3234.9266.5

© Ivan Kushnir