hospodárstvo

Antigua a Barbuda. Vývoz, 1970-2016

Antigua a Barbuda. Vývoz, 1970-2016
rokmlrd. $na obyvateľa, $mlrd. $rast, %podiel, %
bežné cenyv stálych cenách 1970SvetAmerikaKaribik
19700.020291.40.020 0.00510.0190.29
19710.024351.50.0218.50.00560.0220.32
19720.032456.30.0223.20.00620.0250.36
19730.043620.20.0247.40.00630.0260.42
19740.049696.00.02610.00.00510.0220.36
19750.051713.50.025-4.40.00500.0220.34
19760.043595.30.023-6.80.00380.0170.28
19770.036498.60.018-21.40.00280.0130.20
19780.048660.30.02221.80.00330.0150.24
19790.0871 182.10.03661.40.00470.0220.36
19800.0851 161.80.031-12.20.00380.0180.30
19810.0981 347.00.03513.00.00430.0190.33
19820.0941 291.10.032-8.50.00440.0190.31
19830.121 609.40.031-3.60.00550.0230.38
19840.152 082.20.04233.10.00660.0270.39
19850.172 503.30.0458.70.00780.0310.51
19860.212 992.30.05521.90.00830.0370.59
19870.233 345.80.0561.70.00780.0360.60
19880.273 959.90.0584.30.00790.0350.64
19890.294 366.80.0625.60.00810.0350.66
19900.355 177.20.07216.50.00790.0380.71
19910.375 495.20.0754.90.00820.0390.78
19920.415 953.70.0817.30.00800.0400.88
19930.446 279.30.0866.10.00890.0410.95
19940.446 086.00.082-4.00.00800.0370.86
19950.405 454.90.073-10.80.00620.0300.73
19960.405 322.70.071-3.10.00600.0280.72
19970.445 702.20.0778.80.00630.0280.75
19980.475 834.50.0803.40.00680.0290.71
19990.475 778.00.0800.650.00660.0280.66
20000.475 585.60.080-0.0180.00590.0240.59
20010.455 235.70.074-7.60.00580.0250.51
20020.434 959.90.071-5.10.00530.0240.49
20030.465 300.00.0779.10.00490.0240.47
20040.536 050.30.08611.50.00470.0240.50
20050.556 109.30.085-1.20.00420.0220.47
20060.556 070.30.084-0.500.00370.0190.43
20070.586 361.00.084-0.00940.00340.0180.44
20080.636 762.20.0884.50.00320.0180.43
20090.566 001.30.079-10.40.00350.0190.45
20100.525 533.80.072-9.40.00280.0150.39
20110.545 617.90.0721.20.00240.0130.36
20120.545 613.50.071-1.90.00240.0130.37
20130.555 577.10.0743.60.00230.0130.36
20140.595 976.20.0786.40.00250.0140.39
20150.606 026.40.077-2.10.00280.0150.41
20160.626 131.40.076-1.60.00300.0160.40

Picture. Antigua a Barbuda. Vývoz, mlrd. $, 1970-2016
Picture. Antigua a Barbuda. Vývoz, na obyvateľa, $, 1970-2016
Picture. Antigua a Barbuda. Vývoz, rast, %, 1970-2016
Picture. Antigua a Barbuda. Vývoz, štruktúra (krajiny), %, 2016
Picture. Antigua a Barbuda. Vývoz, štruktúra (Lall), %, 2016

Antigua a Barbuda a susedia

Antigua a Barbuda a susedia. Vývoz, mlrd. $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Portoriko2.39.723.845.874.381.2
Britské Panenské ostrovy0.00270.0180.100.770.981.1
Antigua a Barbuda0.0200.0850.350.470.520.62
Svätý Krištof a Nevis0.0110.0320.0820.150.210.32
Dominika0.00820.0130.0840.140.170.19
Anguilla0.00180.00550.0410.0690.130.15

Antigua a Barbuda a susedia. Vývoz, na obyvateľa, $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Britské Panenské ostrovy279.71 630.36 315.237 217.235 819.035 462.0
Portoriko834.73 034.06 773.812 062.119 993.622 140.6
Anguilla276.2819.74 941.56 265.99 261.79 982.5
Antigua a Barbuda291.41 161.85 177.25 585.65 533.86 131.4
Svätý Krištof a Nevis235.7743.32 017.63 370.24 045.65 916.4
Dominika114.8172.61 180.02 073.92 436.42 586.0

Antigua a Barbuda a vedúci

Antigua a Barbuda a vedúci. Vývoz, mlrd. $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Spojené štáty59.7280.8551.91 096.81 852.32 214.6
Čína2.721.355.3279.51 602.52 197.9
Nemecko32.6176.8404.1601.21 443.71 603.9
Japonsko22.4147.6323.1519.3857.1797.5
Spojené kráľovstvo27.9147.2247.1409.4688.8739.2
Antigua a Barbuda0.0200.0850.350.470.520.62

Antigua a Barbuda a vedúci. Vývoz, na obyvateľa, $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Nemecko415.22 257.75 108.27 377.217 847.019 580.4
Spojené kráľovstvo501.62 617.04 322.06 944.610 879.611 236.0
Spojené štáty284.81 222.12 185.53 889.76 001.66 873.7
Japonsko213.61 253.02 594.94 071.66 667.46 243.0
Antigua a Barbuda291.41 161.85 177.25 585.65 533.86 131.4
Čína3.321.447.2217.81 178.41 566.0

© Ivan Kushnir