hospodárstvo

Čína. Služby, 1970-2016

Čína. Služby, 1970-2016
rokmlrd. $na obyvateľa, $mlrd. $rast, %podiel, %
bežné cenyv stálych cenách 1970SvetÁziaVýchodná Ázia
197010.913.310.9 1.110.116.3
197111.814.011.88.61.09.615.0
197213.015.012.01.40.978.512.5
197315.117.112.43.10.947.711.0
197416.217.912.94.30.907.010.5
197518.119.713.75.70.876.710.3
197618.119.314.13.40.805.99.2
197720.421.515.06.40.805.48.4
197825.125.916.610.10.825.17.3
197929.630.317.76.90.845.37.9
198036.736.919.912.40.925.88.6
198134.934.720.95.20.845.07.5
198237.636.724.517.10.885.38.3
198341.840.327.813.60.945.48.3
198444.442.233.420.00.975.58.2
198543.440.538.314.60.905.37.5
198644.741.043.112.50.784.15.4
198749.444.450.216.60.753.84.8
198861.254.156.712.80.834.04.9
198978.868.364.012.91.04.96.1
199069.159.065.92.90.804.15.2
199171.660.172.910.70.773.84.8
199288.773.782.312.80.874.25.2
1993112.692.593.713.91.14.65.6
1994104.284.8104.711.70.933.84.6
1995134.4108.3115.510.31.14.45.3
1996158.3126.6126.69.61.35.46.6
1997188.0149.4141.311.71.56.68.3
1998216.1170.6152.88.11.78.110.2
1999241.5189.3166.48.91.88.110.0
2000278.7217.3183.910.52.08.610.6
2001324.9251.6204.511.22.310.613.2
2002371.0285.8228.411.72.511.814.8
2003422.3323.2251.19.92.612.115.5
2004489.4372.4275.89.82.712.816.4
2005582.2440.6310.112.43.014.118.6
2006717.4539.7353.414.03.416.322.0
2007965.8722.6412.716.84.119.427.0
20081 239.3921.9450.49.24.921.730.5
20091 472.61 089.1498.910.85.824.033.2
20101 738.71 278.6539.28.16.525.235.3
20112 160.71 580.1586.38.77.327.338.1
20122 519.91 832.4631.67.78.329.941.5
20132 945.32 130.0682.68.19.534.448.6
20143 304.22 376.8734.57.610.337.052.3
20153 760.42 691.8806.19.812.140.957.5
20163 958.62 820.5869.17.812.440.556.4

Picture. Čína. Služby, mlrd. $, 1970-2016
Picture. Čína. Služby, na obyvateľa, $, 1970-2016
Picture. Čína. Služby, rast, %, 1970-2016

Čína a susedia

Čína a susedia. Služby, mlrd. $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Čína10.936.769.1278.71 738.73 958.6
Japonsko50.1350.71 081.91 963.62 490.52 144.6
India13.838.868.3119.5480.0719.5
Kórejská republika1.714.776.0182.1396.5518.2
Rusko79.647.7412.0430.9
Vietnam0.790.691.88.225.047.7
Kazachstan8.74.439.539.6
Mjanmarsko0.370.650.350.221.84.2

Čína a susedia. Služby, na obyvateľa, $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Japonsko478.02 976.78 689.015 396.619 373.616 788.0
Kórejská republika54.1386.31 769.53 842.08 001.010 203.1
Rusko539.3325.52 878.12 992.8
Čína13.336.959.0217.31 278.62 820.5
Kazachstan523.9290.32 410.62 202.4
India25.055.778.5113.6389.9543.2
Vietnam18.312.627.0102.2282.2504.3
Mjanmarsko13.919.68.74.835.180.3

Čína a vedúci

Čína a vedúci. Služby, mlrd. $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Spojené štáty416.31 182.22 904.15 289.68 251.310 316.4
Čína10.936.769.1278.71 738.73 958.6
Japonsko50.1350.71 081.91 963.62 490.52 144.6
Spojené kráľovstvo46.7236.9485.5729.21 220.31 291.1
Francúzsko49.7271.7531.0627.11 325.01 234.3

Čína a vedúci. Služby, na obyvateľa, $, 1970-2016
krajiny197019801990200020102016
Spojené štáty1 986.15 145.111 500.318 758.426 734.632 020.8
Spojené kráľovstvo839.44 211.18 489.512 369.619 276.519 625.7
Francúzsko954.44 908.19 072.710 202.520 339.218 436.7
Japonsko478.02 976.78 689.015 396.619 373.616 788.0
Čína13.336.959.0217.31 278.62 820.5

© Ivan Kushnir